31.03.2025 15:28
Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів з 17.03.2025 року по 28.03.2025 року

Благоустрій
Протягом звітного періоду проводилися роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану в селищі Миколаївка та населених пунктах громади.
В Миколаївці проведені роботи з вирубки порослі на узбіччях дороги від колишнього аеродрому в напрямку Ревмолової балки.
В Антонюківському старостинському окрузі в с. Антонюки прибрано територію біля сільського клубу впорядковано клумби, висаджені квіти, проведені роботи по прибиранню територій по вулицям Шкільній, Центральній, територій автобусних зупинок та біля них. Впорядковано територію біля пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни.
В Ульяновському старостинському окрузі роботи з вирубки за межами кладовища в селі Ульяновка, розпочато роботи з вирубування порослі на території колишньої тракторної бригади в селі Ульяновка.
В Новопетрівському старостинському в с. Новопетрівка прибрано територію біля каплички, прибрано намул вздовж бордюру по вулиці Бпаговіщенській.
В Олексіївському старостинському окрузі прибрано на узбіччях дороги між селами Василівка-Софіївка.
КП «Миколаївське» працює у штатному режимі 21.03.2025р. в с. Переселенці проведено ремонтні роботи башти Рожновського. 24.03.2025р. в с. Ульяновка на центральній артсвердловині проведено заміну водяного насосу.
Структурні підрозділи селищної ради
В апараті селищної ради продовжується робота, спрямована на вирішення важливих життєво необхідних питань громади та громадян, надання різнопланових послуг. Протягом звітного періоду зареєстровано: 129 - вхідних документів; 22 - заяви громадян; 121 - вихідний документ. Підготовлено та видано - 98 довідок різного характеру, у т.ч. – 60 довідок старостинськими округами.
18 березня начальник та головний бухгалтер фінансового відділу Миколаївської селищної ради Наталя Боровська й Оксана Чекирлан, за результатами конкурсного відбору Програми «U-LEAD з Європою» на участь у програмі підтримки «Розробка та впровадження громадського бюджету», взяли участь в онлайн-семінарі на тему: «Громадський бюджет як інструмент участі громадськості: основи підготовки».
19 березня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь в онлайн-засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» під головуванням першого заступника голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олександра Харлова і заступника голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO), голови робочої групи Сергія Кропиви.
Робочу групу «Прозорість і підзвітність» при Одеській ОДА (ОВА) створено розпорядженням голови (начальника) обласної державної (військової) адміністрації Олега Кіпера від 12.10.2023 № 834/A-2023 з метою контролю за раціональним використанням бюджетних коштів та ресурсів громад і протидії корупції.
У засіданнях робочої групи з моменту створення беруть участь представники правоохоронних органів та громадських організацій, керівники органів виконавчої влади, голови територіальних громад, представники засобів масової інформації.
Заступник начальника Одеської ОДА (ОВА) Сергій Кропива акцентував увагу присутніх на забезпеченні прозорості та раціональному використанні бюджетних коштів, а також наголосив на максимальній допомозі Силам оборони України.
Під час засідання було заслухано інформацію представника Департаменту фінансів Одеської ОДА (ОВА) щодо фінансування заходів з безпеки та оборони територіальними громадами та обговорено питання щодо проведення тендерних закупівель територіальними громадами. З бюджету Миколаївської селищної ради на матеріально-технічну підтримку Сил оборони України у 2025 році виділено незахищених видатків на суму 1 мільйон 820 тисяч гривень.
20 березня Миколаївському культурному медіацентрі відбувся круглий стіл на тему: «Відродження громади». Участь у заході взяли голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, посадові особи селищної ради, керівники та представники комунальних установ та закладів, а також директори закладів загальної середньої освіти селищної ради.
Спікером круглого столу виступив Денис Сейко, він працював у Мінінфраструктури України, а з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну вступив до лав ЗСУ. Після отриманого поранення Денис продовжує службу у ТЦК. Учасники круглого столу зосередилися на обговоренні низки важливих аспектів: створення умов для економічного зростання, підвищення рівня життя мешканців Миколаївської громади, розробка пропозицій для залучення іноземних інвесторів та інвестицій у місцеву інфраструктуру, участь у грантових програмах, розвиток туристичної галузі. Під час круглого столу також було проведено письмовий тренінг для його учасників.
Окрему увагу було приділено питанню впровадження концесії - форми державно-приватного партнерства, яка передбачає надання на умовах, визначених концесійним договором, права концесіонеру на: створення та/або будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт і технічне переоснащення) об’єкта концесії; управління (користування, експлуатацію, технічне обслуговування) об’єктом концесії; надання суспільно значущих послуг. Об’єктом концесії є об’єкти державної або комунальної власності, а також майно господарських товариств, 100% акцій (часток) яких належать державі або територіальній громаді. Тобто концесія — це договір про передачу майна підприємств чи інших об’єктів, що належать державі або територіальній громаді, у тимчасову експлуатацію приватним інвесторам за умови обов’язкового інвестування у такі об’єкти. Обговорювалися перспективи, спрямовані на покращення життєдіяльності громади та розширення її можливостей.
За результатами круглого столу голова селищної ради дав доручення детально вивчити шляхи реалізації пропозицій, які були озвучені під час обговорення та підготувати відповідні плани для їх впровадження, а також більш детально вивчити можливості для участі у грантових програмах, що можуть забезпечити додаткове фінансування для розвитку Миколаївської громади.
21 березня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь в форматі онлайн у розширеному засіданні Правління Всеукраїнської асоціації громад.
У засіданні взяли участь понад 300 громад та народні депутати України.
Засідання відкрив голова Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад Олександр Корінний, який наголосив на тому, що отримав численні звернення від голів громад із питаннями щодо норм законопроєкту про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» для вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв (реєстр №13120 від 18.03.2025). Також на засіданні було обговорено проєкт Закону України «Про місцеві державні адміністрації», реєстраційний №4298 від 30.10.2020.
25 березня, у рамках національного проєкту «Пліч-о-Пліч: згуртовані громади» відбулася онлайн - зустріч представників Миколаївської селищної територіальної громади ради і Волочиської міської об`єднаної територіальної громади Хмельницької області.
Миколаївську громаду представляли: голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, тимчасово виконуюча обов`язки начальника відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою селищної ради Надія Чашук, головний спеціаліст відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради Вероніка Балановська, завідувач сектору культури відділу освіти культури, молоді та спорту селищної ради Анжела Острікова.
Волочиську громаду представляли: голова Волочиської міської ради Костянтин Черниченко, заступник міського голови Вадим Нікітюк, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міськради Вікторія Цимбалюк, секретар міськради Оксана Пендрак, начальник фінансового відділу міськради Наталія Ром, начальник відділу економічного та агропромислового розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності міськради Ірина Дзьоник, в. о. начальника відділу культури і туризму міськради Тетяна Небесюк.
Метою заходу стало встановлення міцних зв’язків між громадами, обмін досвідом та пошук рішень для спільних викликів. Ця онлайн - зустріч відкрила можливості для подальшого конструктивного діалогу між громадами.
Проєкт «Пліч-о-Пліч: згуртовані громади», ініційований Міністерством розвитку громад та територій України, — це не просто ініціатива підтримки, а нова модель взаємодії громад.
Проєкт втілює солідарність людей з кожного куточка країни, згуртованість українських громад, єднання країни задля посилення стійкості громад-форпостів, забезпечення умов для їх життєдіяльності, задля спільної перемоги.
Як громади допомагають форпостам?
Формування команд відновлення для робіт/послуг та проведення поточних ремонтних робіт. Підтримка дітей із громад-форпостів: всеукраїнські шкільні ліги, дитячі табори, оздоровлення. Культурні, освітні та спортивні заходи для зміцнення соціальних зв’язків та залучення молоді. Матеріально-технічна допомога. Гуманітарна допомога. Солідарна участь сторін у фінансуванні проєктів.
26 березня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, начальник відділу соціального захисту населення селищної ради Наталя Подлесна, начальник відділу освіти культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Шаманська, головний спеціаліст відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою селищної ради Валентина Тимошевська взяли участь у форматі онлайн у розширеному засіданні Ради безбар’єрності під головуванням віцепрем’єр-міністра – міністра розвитку громад та територій Олексія Кулеби за участі першої леді України Олени Зеленської, представників Уряду України, Офісу Президента, міжнародних організацій та посольств країн-партнерів України, приватного сектору. У ході засідання представники міністерств та центральних органів виконавчої влади презентували нові флагманські проєкти за напрямами безбар’єрності: віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба - «Рух без бар’єрів», міністр економіки України Юлія Свириденко – «Безбар’єрність на ринку праці», міністр цифрової трансформації Михайло Федоров - «Безбар’єрний ЦНАП», міністр внутрішніх справ Ігор Клименко - «Доступність екстрених служб та сервісних послуг МВС для різних верств населення», заступник міністра оборони України Сергій Мельник - «Послуги для поранених», «Центри відновлення та здоров’я», міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко – «Розвиток системи реабілітаційної допомоги: дитяча (педіатрична) реабілітація, амбулаторні відділення і монопослуга в громадах», міністр у справах ветеранів Наталія Калмикова - «Формула гідного повернення до цивільного життя», міністр соціальної політики Оксана Жолнович - «Підтримане проживання», міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький - «Культура без бар’єрів», міністр освіти та науки Оксен Лісовий - «Освітня безбар’єрність: відкриваючи нові горизонти», голова НАДС Наталія Алюшина - «Безбар’єрний простір в публічному управлінні».
Нагадаємо, саме за ініціативи Олени Зеленської було розроблено Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, ухвалену Урядом у 2021 році.
Довідково: метою політики безбар’єрності є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права. Йдеться про доступ до роботи, інформації, освіти, сфери послуг, можливість вільно пересуватися у просторі, соціалізуватися та залучатися в життя громади. Політика безбар’єрності має стати наскрізною та включатися до всіх довгострокових рішень і програм на національному та місцевому рівнях.
27 березня, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, разом із головним спеціалістом відділу соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою селищної ради Веронікою Балановською, взяли участь у другій хвилі національного проєкту «Пліч-о-Пліч: згуртовані громади». Формат заходу проходив онлайн, що дозволило об’єднати представників різних громад та військових адміністрацій з усієї країни.
Проєкт «Пліч-о-Пліч: згуртовані громади» спрямований на підтримку громад, які є форпостами та зіштовхуються з викликами сьогодення.
Спікером зустрічі виступила керівниця цього проєкту, радниця віцепрем’єр-міністра з відновлення – міністра розвитку громад та територій України Олексія Кулеби, Мар’яна Томин, яка представила порядок денний та окреслила ключові напрямки роботи.
На зустрічі обговорювалися такі питання: 1.Знайомство і взаємні очікування від проєкту.
2.Вивчення проблематики громад-форпостів та планування перспектив співпраці у партнерстві. Підписання меморандумів. 3. Внесення даних про результати реалізації проєкту та плани громад (обсяги забезпечення базовою гуманітарною допомогою, кількість відновлених об’єктів соціальної інфраструктури, соціокультурні та спортивні ініціативи) до онлайн-форми для моніторингу .
28 березня, у Миколаївці біля Меморіалу загиблим воїнам часів Другої світової війни відбувся мітинг-реквієм, присвячений 81-й річниці визволення населених пунктів Миколаївської селищної ради від фашистських загарбників. Звільнення відбулося в ході Одеської наступальної операції, яка проходила з 26 березня до 14 квітня 1944 року силами військ 3-го Українського фронту. У заході взяли участь голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, посадові особи ради, керівники та представники установ і організацій. На жаль, сьогодні Україна знову переживає жахіття війни. Минуло 80 років, і тепер наша країна бореться проти нової рашистської навали. Гірко усвідомлювати, але українцям знову довелося стати на захист своєї землі, свободи та територіальної цілісності від зазіхань держави-агресора. Українська армія гідно продовжує славу своїх дідів і прадідів. Ми щиро пишаємося героїзмом, силою духу та мужністю наших військових.
Учасники заходу вшанували світлу пам’ять земляків, які загинули під час Другої світової війни та у ході збройної агресії рф проти України, усіх військовослужбовців ЗСУ, а також невинно вбитих жертв серед мирного населення та поклали квіти до Меморіалу.
До заходу долучилися і працівники Ульяновського старостинського округу Миколаївської селищної ради.
28 березня керівник відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради Анна Войченко та фахівець із соціальної роботи ЦНСП Євгенія Толстова взяли участь у черговій тематичній онлайн-зустрічі, організованій Одеським благодійним фондом «Шлях додому». Захід проходив у межах циклу навчальних заходів для підтримки та навчання соціальних працівників.
Під час зустрічі обговорили такі питання: роль фахівця із соціальної роботи у створенні та діяльності сім'ї патронатного вихователя; оплата послуг патронатного вихователя та його помічника; розрахунок відпусток; влаштування (передача) дитини до сім'ї патронатного вихователя, зокрема з іншої територіальної громади. Спікерами виступили:
Ольга Пашко — національна тренерка з питань створення та функціонування сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також із соціального супроводу сімей у складних життєвих обставинах; Орина Осіпова — керівниця з розвитку та інтеграції Департаменту соціально-психологічних послуг БФ «Шлях додому», національна тренерка з підготовки кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікунів/піклувальників, усиновлювачів та патронатних вихователів.
Захід став ще одним кроком у підтримці та розвитку професійної спільноти соціальних працівників.
28 березня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, головний спеціаліст відділу земельних відносин, екології та використання природних ресурсів Лариса Шабатура, головний спеціаліст з питань видатків фінансового відділу селищної ради Інна Миргородська взяли участь онлайн круглому столі на тему: «Ефективне адміністрування місцевих податків: запорука фінансової стійкості громад і доступності податкових послуг». Захід був організований за Програмою Polaris спільно з Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад. Участь у заході взяли: Олена Шуляк - голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, народні депутати Дмитро Микиша та Лариса Білозір, а також представники Державної податкової служби України, Рахункової палати, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства цифрової трансформації України.Під час круглого столу запропоновано пропозиції щодо надання додаткових повноважень/функцій органам місцевого самоврядування в частині адміністрування місцевих податків і зборів, а також обговорено питання: досвід та кращі практики щодо наповнення місцевих бюджетів, збільшення власних надходжень; можливість інтеграції податкових адміністративних послуг у ЦНАП громади; варіанти розширення територіальної доступності податкових і адміністративних послуг, особливо в контексті оптимізації терорганів ДПС.За підсумками круглого столу було ухвалено резолюцію, яка включає наступні рекомендації: 1.Розширити інтеграцію податкових послуг у ЦНАП.
2.Здійснити оцифрування податкових повідомлень і забезпечення їх доставки через цифрові канали (наприклад, портал Дія, SMS, електронна пошта, банківські додатки).
3.Розробити законопроєкт, що передбачатиме надання додаткових повноважень щодо адміністрування місцевих податків ОМС із забезпеченням їх доступу до інформаційних систем ДПС. 4.Надати ОМС доступу до інформаційно-комунікаційної системи «Податковий блок» для отримання розширених даних про надходження місцевих податків і зборів. 5.Закріпити права ОМС звертатися до суду для стягнення заборгованості зі сплати місцевих податків. 6.Врегулювати оподаткування незареєстрованих об’єктів нерухомості (недобудов). 7.Розглянути можливість підтримки держави у процесі надання додаткових повноважень щодо адміністрування місцевих податків і зборів від ДПС до ОМС.
Фінансовим відділом протягом звітного періоду проводився моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді.
Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів проводилася робота, спрямована на об’єктивний, всебічний і вчасний розгляд звернень громадян з питань регулювання земельних відносин.
Надаються роз’яснення щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами за 2024 рік та опрацьовується інформація по боржниках зі сплати мінімального податкового зобов`язання. Також спеціалістами відділу продовжується інформування населення щодо плати за землю. Проводиться робота щодо виявлення недобросовісних орендарів, яким повідомлено про необхідність погашення заборгованості.
Проводиться звірка та активізовано роботу з платниками земельного податку, вносяться зміни щодо площ земельних ділянок та щодо їх цільового призначення. Систематично проводиться робота по виявленню категорій населення, які мають пільги зі сплати податків.
Головним спеціалістом відділу Віталієм Войченком обстеження земельних ділянок в межах селища Миколаївка (вул. Гоголя) та за межами с.Новопетрівка.
Також відділом спільно зі старостами старостинських округів селищної ради продовжується робота щодо виявлення земельних ділянок, які використовуються не належним чином (самовільно обробляються), з порушенням законодавства та не за цільовим призначенням.
Відділом соціального захисту населення селищної ради проведено проведено 1 засідання комісії з визначення показників для визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує соцпослуг на непрофесійній основі. Підготовлено 1 висновок про результати розгляду та подовжено виплату по 1 справі. Надано консультації та прийнято пакет документів для отримання матеріальної грошової допомоги; прийнято та опрацьовано пакет документів щодо забезпечення засобами реабілітації ветерана війни з інвалідністю
Надано консультації за постановою КМУ №560 від 16.05.2024 (зі змінами ПКМУ №930 від 16.08.2024) щодо умов складання Акту про встановлення факту здійснення особою постійного догляду, складено 1 акт. Продовжується наповнення даними Реєстру посвідчень батьків з багатодітних сімей та дитини з БДС, внесено до бази дані 94 сімей (328 дітей). Оформлено та видано з числа БДС, УБД проїзні квитки.
Головним спеціалістом з питань державної реєстрації актів цивільного стану Миколаївської селищної ради було прийнято заяв про державну реєстрацію та зареєстровано народжень – 0, смертей – 5, про державну реєстрацію шлюбу – 1. Постійно надаються мешканцям громади безкоштовні консультації з питань державної реєстрації актів цивільного стану.
До ЦНАПУ звернулося 178 замовників для отримання адміністративних послуг, із них надано 178 адмінпослуг, в тому числі:
- послуги соціального характеру –42;
- послуги у сфері регулювання земельних відносин –11;
- послуги, пов'язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань – 9;
- послуги, пов'язані з державною реєстрацією нерухомого майна -85;
- послуги у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб -30;
- послуги щодо соціально-економічного розвитку-1.
Охорона здоров'я
В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська амбулаторія ЗПСМ» працює у штатному режимі.
Протягом звітного періоду до лікарні звернулися за наданням послуг 548 пацієнтів.
На амбулаторному лікуванні перебувало 548 пацієнтів.
20 березня відбувся черговий виїзний прийом лікарів Селидівської лікарні в Антонюках.
У рамках виїзного прийому було обстежено 9 урологічних пацієнтів, 13 пацієнтів із хворобами зору, проведено 14 електрокардіографій та обстежено 18 пацієнтів на вміст цукру в крові. Окрім того, медики звертали увагу на загальний стан здоров'я населення, виявляли фактори ризику розвитку хронічних захворювань і роз'яснювали важливість своєчасного звернення до лікаря.
Соціальний захист
Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 43 особи, надано 172 послуги. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 25 осіб, з них 10 внутрішньо переміщені особи, надано 2100 соціальних послуг.
Соціальна робота з дітьми та молоддю.
На обліку перебуває 34 сім’ї, в яких виховується 88 дітей; 1 особа яка перебуває в конфлікті з законом. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів, зокрема: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів. За звітний період надано 26 соціальних послуг.
Здійснено 2 оцінки потреб сім’ї/особи, за результатами якої продовжено соціальний супровід.
Під соціальним супроводом перебуває: 3 прийомні сім’ї, в них виховується 8 дітей, тимчасово влаштовані на виховання та утримання згідно наказу служби у справах дітей Березівської РДА – 4 дітей; сім’ї опікунів – 2, в них виховується дітей - 3.
Всього за послугами до фахівця із супроводу ветеранів з початку року звернулось 84 осіб, а саме :
- учасників бойових дій - 36,
- осіб з інвалідністю внаслідок війни -13, в тому числі - 4особи з інвалідністю, через захворювання пов’язані із захистом Батьківщини.
- інших демобілізованих осіб - 4,
- членів сімей осіб, які зникли безвісти за особливих обставин під час проходження військової служби - 19,
- членів сімей загиблих(померлих) Захисників і Захисниць України -7,
- членів сімей загиблих(померлих) ветеранів війни - 1.
Фахівець Наталія Борш разом із колегами проходить навчання, організоване Міністерством у справах ветеранів України та здійснюване Хортицькою національною навчально-реабілітаційною академією.
Перший етап навчання відбувся офлайн у Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації (Київська область), а наступні чотири тижні проходитимуть онлайн. Всього навчання триватиме п’ять тижнів та сприятиме вдосконаленню знань з правових аспектів, психологічної підтримки, соціальної адаптації, реабілітації та протезування.
Освіта
В період з 17.03.2025 по 28.03.2025 року відділом освіти, культури, молоді та спорту була проведена наступна робота: продовжується очне навчання в закладах загальної середньої освіти (765 учнів), позашкільної освіти (276 учнів). Дошкільною освітою охоплено 137 вихованців.
Протягом звітного періоду зареєстровано 93 вхідних документи та 35 вихідних.
Забезпечено виконання контрольних документів, таблиць до Департаментів освіти та культури обласної державної (військової) адміністрації, Березівської районної державної (військової) адміністрації.
Продовжується робота щодо підключення закладів освіти громади до модернізованої інформаційної системи «АІКОМ - 2».
Продовжується робота щодо організації дозвілля молоді. Працює спортивний клуб, де жителі селища Миколаївка та громади мають змогу позмагатись в іграх: більярд, настільний теніс, шахи, шашки, дартц, настільний футбол.
15.03.2025 в Миколаївці відбувся дитячий турнір з міні-футболу, приурочений пам’яті Миколи Верби.
22.03.2025 в Миколаївці відбувся дитячий турнір з міні-футболу, приурочений пам’яті Григорія Ямпільського.
В закладах освіти відбулись тематичні заходи до Дня українського добровольця.
27 березня начальник відділу ОКМС взяла участь в колегії організованій Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації;
28.03.2024 року проведено селищний конкурс читців українського гумору «Олійниківські читання» до Дня народження С. І. Олійника. Участь у фестивалі взяли учасники художньої самодіяльності та учні закладів освіти Миколаївської селищної ради. Захід висвітлено на сторінці соціальної мережі Фейсбук. Протягом звітного періоду було забезпечено виплату одноразової грошової допомоги 1 дитині, позбавленій батьківського піклування, яка досягли 18-річного віку.
Отримано 452 підручника від ПП «ОДЕСА-КНИГА», з них 186 шт.для 1 класу, 93 шт. для 2 класу, 71шт. для 10 класу і 102 шт. для 11 класу. Всі підручники розподілено по закладам освіти згідно попереднього замовлення. Станом на 28.03.2025р. забезпечення підручниками учнів та вчителів складає: 1 клас - 98 %; 2 клас – 100 %; 10 клас – 84 %; 11 клас – 93 %.
КУ Інклюзивно- ресурсний центр продовжує функціонувати у звичному режимі. Фахівці ІРЦ продовжують здійснювати фаховий супровід та постійну підтримку осіб з особливими освітніми потребами, надавати психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги, консультації батькам дітей, педагогічним працівникам закладів освіти, учасникам команд психолого-педагогічного супроводу щодо організації інклюзивного навчання, вести супровід осіб з особливими освітніми потребами.
Відбулося 1 засідання команди психолого-педагогічного супроводу в Миколаївському ліцеї. Проведено 82 корекційно-розвиткових занять та 43 очних та дистанційних індивідуальних консультацій.
Протипожежна та техногенна безпека
З 17.03.2024 р. по 28.03.2025 р. на території Миколаївської громади громади сталося 3 пожежі: 21.03.2025 - загоряння сухої рослинності за межами села Чарівне, 22.03.2025 -загоряння сухої рослинності за межами села Мар’янівка, 26.03.2025- загоряння сухої рослинності за межами села Олексіївка. В результаті пожеж матеріальних збитків не завдано.
Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.
Голова Миколаївської селищної ради Віктор КУПЧЕНКО
Поділитись
Дізнайтеся також
24/04/2025
Миколаївська селищна рада взяла участь у важливій онлайн-зустрічі з представниками податкової служби
23/04/2025
Захист прав дітей: важливі рішення комісії
Усі новини