Логотип

Миколаївська селищна територіальна громада

Одеська область, Березівський район

11.09.2024 18:21

Команда Миколаївської селищної ради взяла участь у фінальних обласних змаганнях з пляжного волейболу обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних Сил України серед територіальних громад Одеської області

8 вересня команда Миколаївської селищної ради у складі гравців Максима Сандуленка, Артема Новака, Влада Макарського взяла участь у фінальних обласних змаганнях з пляжного волейболу обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних Сил України серед територіальних громад Одеської області.

За результатами жеребкування наші гравці змагалися з командами з міст Арциз та Подільськ. У грі з волейболістами з Арциза наші хлопці поступилися з рахунком 2:0. По партіям 15:12 та 16:14. Гра з волейболістами з Подільська також закінчилась поразкою з рахунком 2.0. По партіям 17:15 та 15:13. До речі, команда Арцизької громади стала переможцем змагань, а команда Подільської громади призером змагань, здобувши третє місце.

Команда волейболістів Миколаївської селищної ради висловлює подяку керівнику ПП «Агро-Сур», депутату Миколаївської селищної ради Роланду Аветісяну за фінансову підтримку участі у змаганнях.